Доброго дня Оксано. Оглянувши та опрацювавши оптг по емейлу можна сказати, що зуб 23(ікло) потрібно видаляти з кістки. Зуб 18 та 28 потрібно видаляти для подальшого вирівнювання зубного ряду з застосуванням брекетів. По нижній щелепі: щоб прорізався зуб 36(перший моляр) та зуб 38, потрібно забрати зуб 37. Для більш точного та правильного плану лікування запрошуємо на консультацію для в/р огляду та колегіального обстеження. Можна записатись через сайт або задзвонити +380975950123
Доброго дня Тетяно. Ми вже відписали вам на пошту. Чекаємо на консультацію +380975950123
Доброго дня Юрій. Для більш розширеної відповіді потрібно зібрати повний анамнез(КТ, ОПТГ-знимки щелеп) На практиці, якщо екстирпація кісти відбулась успішно то робиться кісткова пластика натуральним кістковозамінним матеріалом. Після цього коли сформувався гребінь кістки і кісткова мозоль можна переходити до імплантації. Причин для турбувань немає. Кістковий матеріал виповнить альвеолу зуба і сліду від кісти і гранульоми не залишиться. Записатись на прийом можна через сайт або задзвонивши +380975950123
Тестова відповідь...
